Про нашу компанію

FINCA CAFE

Офіс: м.Рівне.вул.Богоявленська 28.

Тел.+380675483016

pexels-brigitte-tohm-377903 (1).jpg

Компанія «FINCA CAFE» являє собою проект партнерського мережевого бізнесу, спрямований на відкриття спеціалізованих закладів сегменту "HoReCa".

 

Це заклади, що відрізняються від вже присутніх на ринку, в першу чергу за своєю спеціалізацією — це мережа кавових магазинів та кафе. Ідея створення яких, передбачає розширення горизонтів сприйняття кави та кавових напоїв, формування усвідомлення у споживачів, що кава, як і інші продукти, поділяється на низькоякісну, середньоякісну та високоякісну.

 

Кава яку ми Вам запропонуємо є продуктом кропіткої праці, що починається від плантацій і закінчуюється обсмаженням на найсучаснішому в Україні обладнанні. Це кава від компанії "Finca Coffee". Це кава із зерен premium та speciality сегменту, з неповторним смаком та ароматом, вирощена в різних країнах світу та обсмажена на професійному обладнанні по особливій рецептурі. Кава, що виготовлена для приготування кавових напоїв, як для вашого бізнесу так і для дому.

 

В наших кав’ярнях ми пропонуємо гостям скуштувати ароматну та смачну каву, чай, різні види какао, охолоджуючі напої та смачні десерти власного виробництва. Наші гості мають можливість придбати кавові зерна в упаковці, а також побутову та професійну техніку для якісного приготування кави.

 

Для корпоративних клієнтів та наших партнерів ми пропонуємо обсмаження кави за власною рецептурою та пакуванням. Наші спеціалісти завжди допоможуть вам зробити якісний вибір та проведуть навчання по роботі з кавовим обладнанням.

 

Концепція компанії "FINCA CAFE" — пропонувати найкраще.