КАВОВЕ ОБЛАДНАННЯ В ОРЕНДУ

В нашому магазині Ви зможете  взяти в оренду професійне кавове обладнання або звичайні кавоварки для дому, офісу, або кав'ярень. Термін оренди від 1-го дня, також надаємо безкошктовну оренду, якщо Ви замоляєто каву від Finca Coffee в великих об'ємах. Працюємо в місті Рівному. Наші спеціалісти допоможуть Вам обрати кавомашину, та свіжообсмажену каву!

pexels-charlotte-may-5825346-2 (1) (1).webp
магниф (1).webp
DELONGHI MAGNIFICA

Надійна та зручна автоматична кавоварка с вбудованною кавомолкою на одну та дві порціі кави , з функцією приготування капучино. Дуже практичне рішення для вашого дому та офісу.

1000 ₴ / місяць

Обладнання надається в оренду тільки за умови купівлі кави

набор 1  (1).webp
RENEKA OEM 

Комплект професійного кавового обладнання для вашого бізнесу. RENEKA OEM та кавомолка Fiorenzato F64 E.

За бажанням проводимо базовий курс навчання роботи на обладнанні.

2500 ₴ / місяць

Обладнання надається в оренду тільки за умови купівлі кави

yf,jh 2 (1).webp
RENEKA LIFE

Комплект сучасного,професійного кавового обладнання з автоматичним темперуванням та іньшими додатковими функціями для зручності вашого бізнесу.RENEKA LIFE та Кавомолка Fiorenzato F64 E. + базовий курс навчання роботи на обладнанні.

3200 ₴ / місяць

Обладнання надається в оренду тільки за умови купівлі кави

f64.webp
FIORENZATO F64E

Якшо ви вирішили розширити можливості вашого бізнесу-Професійна, кавомолка  Fiorenzato F64 E

800 ₴ / місяць

Обладнання надається в оренду тільки за умови купівлі кави

НАШІ ПОСЛУГИ

 

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ  МАГАЗИНІВ

м. Рівне, вул. Богоявленська, 28

м.Рівне, вул. Степана Бандери, 22

premium-icon-clock-3032884.webp

Ми працюємо :

пн. - нд. 8-00 - 20:00

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

   З кожним роком все більше власників бізнесу віддають перевагу оренді замість купівлі кавомашини для свого закладу. Це пов'язано тим, що вартість провесійних кавомашин іноді доходить до декількох десятуів тисяч доларів. Оренда кавомашини, в свою чергу, дозволяє випробувати пристрій, і якщо він не підійде, то замінити на інший. Навіть кавомашини для домашнього використання коштують немалих грошей та потребують регулятрого Т.О. 

   Саме для цього ми надаємо послуги з оренди кавового обладнання та пропонуємо нашим клієнтам не тільки якісні кавоварки, а й ароматну свіжобсмажену фермерську каву. Ми прагнемо щоб наші клієнти насолоджувались кращими сортами кави кожного дня.

Ось декілька цікавих фактів про нашу компанію:

  • Кваліфіковані співробітники добре розбираються в кавовому обладнання і зможуть підібрати апарат під ваші цілі.

  • Ми пропонуємо цілий спектр супутніх послуг, такі як повний технічний супровід, налаштування кавомашини, підбір кави. Можемо організувати доставку обладнання в потрібне місце за короткий проміжок часу.

  • Ми надаємо кавомашини в аренду від 1 грнивні при умови купівлі кави. Це дуже вигідна пропозиція, яка підійде при відкриття власного бізнесу та для домашнього використання або офісу.

  • Завдяки популярності даної послуги на ринку оренди, ви можете підібрати від недорогих кавоварок до суперавтоматів, та професійних призначених для устанвокі в місцях з великим потоком людей.

pexels-tim-douglas-6205462 (1).jpg